Valerian i miasto tysiąca planet – Elizabeth Debicki w obsadzie widowiska!

Elizabeth Debicki, która wcieliła się w rolę Ayeshy we wspólnym przedsięwzięciu wytwórni Disney oraz Marvel, a mowa tutaj o filmie Strażnicy Galaktyki vol. 2., dołączyła właśnie do obsady francuskiego widowiska pt. Valerian i miasto tysiąca planet. Według portalu Variety w produkcji usłyszymy jedynie głos aktorki. Być może wcieli się w rolę narratora opowieści, to jednak tylko niepotwierdzone jeszcze domysły. Warto tutaj wspomnieć, że poza dołączeniem do obsady nowego filmu Luca Bessona, Debicki znajduje się obecnie na planie Widows razem z reżyserem, Steve’em McQueenem.

valrieancp 07

Zobacz również: Morderstwo w Orient Expressie – jest pierwszy zwiastun! Poznaj podejrzanych!

Opis dystrybutora (kino): Valerian (Dane DeHaan) i Laurelina (Cara Delevingne) to kosmiczni agenci, odpowiedzialni za utrzymanie porządku na terytoriach zamieszkałych przez ludzi. Podczas misji w Mieście Tysiąca Planet – kulturowym i politycznym centrum galaktyki – przyjdzie im zmierzyć się ze złowrogą siłą, która zagraża bezpieczeństwu całego wszechświata. 

Obsada widowiska: Dane DeHaan – Valerian, Cara Delevingne – Laureline, Clive Owen – Arün Filitt, Rihanna – Bubble, Ethan Hawke – Alfons Jolly, Kris Wu – Sierżant Neza, Sam Spruell – Generał Okto Bar, Alain Chabat – Pirat Bob, a także Herbie Hancock, Rutger Hauer, John Goodman i Mathieu Kassovitz.

Reżyserem oraz scenarzystą filmu jest utalentowany i ceniony w branży filmowej Luc Besson. Francuski twórca słynie przede wszystkim z dwóch produkcji – Leona zawodowca i Piątego elementu. Ostatni z rzeczonych obrazów to pełne akcji widowisko science fiction, którym w teorii ma być również nadchodzący wielkimi krokami Valerian i miasto tysiąca planet. Czy Lucowi Bessonowi uda się kolejny raz zachwycić widzów, jak w przypadku jego pierwszej kosmicznej odysei? W Polsce przekonamy się o tym 4 sierpnia 2017 roku, kiedy omawiany film wejdzie na ekrany kin.

valerianposter

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Daniel Smith; Warner Bros. Entertainment Inc.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo

#filmyourstory

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?