Advertisement
Advertisement

Znamy datę premiery nowego filmu Woody’ego Allena!

Mimo iż Woody Allen 1 grudnia tego roku skończy 82 lata, cały czas nie próżnuje. FiImy dostarcza nam co roku i nie inaczej będzie w 2017 roku. Właśnie dzięki portalowi Variety poznaliśmy datę premiery tego najnowszego. Wonder Wheel, bo tak będzie zatytułowane nowe dzieło reżysera Annie Hall czy O północy w Paryżu, będzie mieć amerykańską premierę dnia, który już raz został w tym tekście wymieniony. Tak, dokładnie wtedy, kiedy reżyser skończy 82 lata.

Zobacz również: Pomiędzy nami góry – Idris Elba i Kate Winslet na pierwszych zdjęciach z filmu

Wonder Wheel to film, którego akcja rozgrywać się będzie na nowojoroskim Coney Island w latach 50. XX wieku. Dystrybucją zajmie się, podobnie jak w przypadku Śmietanki towarzyskiej, Amazon Studios. W obsadzie znajdują się min. Jim Belushi, Juno Temple, Justin Timberlake czy Kate Winslet. Dla tej ostatniej jest to pierwsza okazja do współpracy z Allenem. Miała zagrać u niego już w 2005 roku w filmie Wszystko gra, jednak musiała zrezygnować z rodzinnych powodów. Główną rolę ostatecznie zagrała więc Scarlett Johansson.

O fabule filmu nie wiemy zbyt wiele. Wiadomo tylko że zobaczymy w nim większe niż życie postacie, niewiernych kochanków i gangsterów. 

źródło: Variety / ilustracja wprowadzenia: Amazon Studios

Redaktor prowadzący działu recenzji filmowych

Od 2015 w Movies Room, od 2018 odpowiedzialny za działalność działu recenzji filmowych. Uwielbia Wesele Smarzowskiego, animacje Pixara i Breaking Bad. A, no i zawsze kiedy warto, broni polskiego kina.

Kontakt pod l.kolakowski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?