Advertisement
Advertisement

Czerwona jaskółka – film z Jennifer Lawrence w nowym spocie z Super Bowl!

I kolejne materiały promocyjne w ramach Super Bowl. Tym razem ponownie zobaczymy Jennifer Lawrence w roli pięknej i śmiertelnie niebezpiecznej agentki. Oto zaś rzeczony spot telewizyjny z paroma nowymi scenami:

https://www.youtube.com/watch?v=M9VqmPX8m2k

Zobacz również: Natalie Portman dołącza do obsady Vox Lux!

Oficjalny opis dystrybutora (kino): Ekranizacja bestsellerowej książki byłego agenta CIA Jasona Matthewsa. Dominika Egorova (Jennifer Lawrence) zmuszona zostaje do przyjęcia roli „jaskółki”, specjalnie szkolonej uwodzicielki na usługach rosyjskich służb specjalnych. Uczy się używać swego ciała jako broni i robi wszystko, by nie utracić własnego „ja” w trakcie szkolenia, które zaprzecza godności człowieka. Udaje jej się stawić czoło niesprawiedliwemu systemowi i staje się bezcennym nabytkiem dla swych przełożonych. Jej pierwszym celem okazuje się Nate Nash (Joel Edgerton), agent CIA, który prowadzi ściśle tajną infiltrację rosyjskiego wywiadu. Dwoje młodych agentów wpada w pułapkę namiętności i kłamstw, która zagraża ich przyszłości, międzynarodowym sojuszom i bezpieczeństwu obu mocarstw.

W obsadzie Czerwonej jaskółki znajdują się następujące gwiazdy: Jennifer Lawrence, Joel Edgerton, Matthias Schoenaerts, Charlotte Rampling, Mary-Louise Parker i Jeremy Irons.

Reżyserem widowiska jest Francis Lawrence, twórca odpowiedzialny za trzy ostatnie części kultowych Igrzysk śmierci. Scenariuszem zajął się natomiast Justin Haythe. Tekst został sporządzony w oparciu o książkę spod pióra Jasona Matthewsa.

W polskich kinach Czerwona jaskółka pojawi się w przyszłym roku, a dokładniej rzecz ujmując, 2 marca.

Źródło: youtube.com / Ilustracja wprowadzenia: foxmovies.com

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?