Adam Sandler chce w przyszłości stworzyć własne kinowe uniwersum?

W trakcie promowania Hubie ratuje Halloween Adam Sandler opowiedział o swoich chęciach stworzenia własnego crossovera w stylu Avengers.

Można go lubić lub nie, ale ten aktor i komik potrafi postawić na swoim – i nie mówimy tylko o znakomitym Uncut Gems. W 2014 roku Sandler podpisał z włodarzami platformy Netflix kontrakt na cztery filmy, a to dzięki dużej popularności The Ridiculous 6Niedawno swoją premierę miał zaś Hubie ratuje Halloween, który również cieszy się sporą oglądalnością. W wywiadzie dla Yahoo! Entertainment gwiazdor przyznał, że chodzi mu po głowie powrót do jego starych postaci. I to nie byle jaki – mogłoby chodzić w takim wypadku o swojego rodzaju Sandlerversum, na wzór MCU.

Chciałbym, żeby tak było. Muszę się tylko mentalnie przygotować na taką ewentualność. Doszłoby do tego ewentualnie w przeciągu najbliższych 35 lat, ale dojdziemy do tego.

Fot: Kadr z filmu Zabójczy rejs

Zobacz również: The Batman – Colin Farrell nie do poznania! Jeszcze jedno zdjęcie z planu

Cóż, w takim wypadku jest to raczej coś w rodzaju na wpół żartobliwego teoretyzowania. A chcielibyście zobaczyć coś takiego wcześniej, nim większość z Was się zestarzeje?

Źródło: screenrant.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?