Ambulancen – Jake Gyllenhaal w remake’u od Michaela Baya?

Michael Bay szykuje własną wersję Ambulancen, duńskiej produkcji z 2005 roku.

Okazuje się, że jednym z członków obsady może być nie kto inny, jak Jake Gyllenhaal. Jeden z najlepszych aktorów swojego pokolenia ma właśnie prowadzić negocjacje w sprawie roli. Prace nad filmem miałyby rozpocząć się w przyszłym roku, scenariuszem zajmują się zaś Chris Fedak i James Vanderbilt.

kadr z filmu Spider-man: Daleko od domu

Zobacz również: Dwayne Johnson odgrzewa Króla Skorpiona. Powstanie reboot

Opis oryginalnego filmu: Matka Tima i Franka choruje na raka. Potrzebna jest duża suma pieniędzy, by kontynuować leczenie. Jak ją zdobyć? Jedynym rozwiązaniem wydaje się napad na bank! Tim i Frank postanawiają zrealizować to przedsięwzięcie. Napad jednak się nie udaje, a bracia, by uciec z miejsca przestępstwa kradną… karetkę! To jednak nie koniec ich problemów, bo oprócz ścigającej ich policji, mają na głowie jeszcze umierającego pacjenta, którego porwali wraz z karetką…

Źródło: Deadline / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?