Advertisement
Advertisement

Cold Pursuit – przenigdy nie zadzieraj z Neesonem!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała fragment swojego nadchodzącego wielkimi krokami thrillera zemsty z udziałem Liama Neesona pt. Cold Pursuit. W poniższym klipie Nels Coxman ukazuje swoją agresywną stronę osobowości, potwierdzając tym samym, że nie cofnie się przed niczym, aby sprawiedliwość dosięgnęła członków gangu odpowiedzialnych za śmierć jego synka. Film pojawi się w amerykańskich kinach już 8 lutego 2019 roku.

Zobacz również: Hobbs and Shaw – oficjalny plakat i zapowiedź filmu!

W Cold Pursuit, który nosił poprzednio tytuł Hard Powder, występują również Emmy Rossum i Laura Dern. Historia thrillera zemsty podążą śladami Nelsa Coxmana (Liam Neeson), lokalnego operatora odśnieżarki, wybranego wcześniej na obywatela roku w jego małej, narciarskiej miejscowości ulokowanej w Kolorado, za sumiennie oczyszczanie dróg z jakichkolwiek przeszkód przez calutką zimę. Bohater żyje z dnia na dzień razem ze swoją żoną (Dern). Jednakże jego spokojne życie zostaje brutalnie zakłócone w momencie, gdy synek pary niesprawiedliwie ginie z rąk okrutnego kartelu. Nels postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać do wymierzenia sprawiedliwości znane mu narzędzia. Niestety początkowe działania bohatera praktycznie doprowadzają do wojny gangów, która może ogarnąć całe miasto… Chyba, że uda mu się w porę temu zapobiec.

Scenariuszem produkcji zajął się Frank Baldwin. Z koeli za obiektywem kamery stanął norweski reżyser Hans Petter Moland.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Doane Gregory

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?