Advertisement
Advertisement

In The Tall Grass – Patrick Wilson gwiazdą produkcji!

Zmienia się obsada nowej produkcji platformy Netflix, którą jest adaptacja powieści Stephena Kinga pt. In The Tall Grass. Pierwotnie gwiazdą projektu miał zostać James Marsden, lecz ze względu na napięty grafik musiał zrezygnować z udziału w omawianym filmie. Jego miejsce zajął Patrick Wilson.

Kadr z filmu Obecność 2

Fot.: Warner Bros. Picture

Zobacz również: House of Cards – oficjalny plakat i data premiery szóstego sezonu!

Reżyserem adaptacji jest obecnie Vincenzo Natali. Zdjęcia do obrazu ruszą tegorocznego lata w Toronto. Historia projektu z kolei koncentruje się Calu i Becky, czyli dwójce bliźniaków. Rodzeństwo akurat podróżuje sobie po kraju, gdy nagle słyszy wołanie o pomoc. Bohaterowie oczywiście zatrzymują samochód na kościelnym parkingu i uświadamiają sobie, iż płacz dziecka dochodzi z pola po drugiej stronie ulicy. Cal i ciężarna Becky brną przez wysoką trawę w nadziei na uratowanie chłopca, ale oczywiście nie będzie to takie łatwe…

W obsadzie znajdują się również: Laysla De Oliveira, Harrison Gilbertson, Avery Whitted, Rachel Wilson i Will Buie Jr. Premiera filmu planowana jest przez platformę Netflix na kolejny rok.

Źródło: EMPIRE / Ilustracja wprowadzenia – Jay Maidment

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?