Laleczka – nowy plakat remake’u kultowego horroru!

Wytwórnia Orion Pictures opublikowała dość złowieszczy oraz symboliczny plakat swojego nadchodzącego wielkimi krokami obrazu grozy pt. Laleczka.  Grafikę możecie podziwiać poniżej. Ponadto wypada wspomnieć, że posadę kompozytora filmu objął niedawno Bear McCreary, a niewątpliwie utalentowany Mark Hamill użyczy swego głosu zabójczej zabawce.

Gwiazdami obrazu, który nakręcił Lars Klevberg, są Aubrey Plaza i Brian Tyree Henry. Scenariuszem z kolei zajął się Tyler Burton Smith, czerpiąc inspiracje z pierwowzoru.

Laleczka

Fot.: Orion Pictures

Zobacz również: Jeż Sonic – oto pierwszy zwiastun przygód ultraszybkiego bohatera serii gier wideo!

Tak więc w omawianym remake’u Plaza wystąpi jako matka, która sprezentuje swojemu synowi (nie)sławną laleczkę na jego urodziny. Niemniej tym razem, w przeciwieństwie do pierwowzoru, zabawka nie będzie opętana przez duszę mordercy. Nowa wersja kultowego hitu ukaże bardziej realistyczną wizję znanej opowieści. Zatem zabójcza laleczka będzie wadliwym towarem, której kod został zwyczajnie zhakowany. Dzięki temu, zabawka nie będzie miała żadnych ograniczeń.

W obsadzie Laleczki znajdują się również: Beatrice Kitsos, Ty Consiglio, Carlease Burke i Gabriel Bateman. Remake popularnego horroru zadebiutuje w polskich kinach już 20 czerwca 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – wytwórnie MGM i Orion

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?