Jeż Sonic – oto pierwszy zwiastun przygód ultraszybkiego bohatera serii gier wideo!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała pierwszy, oficjalny zwiastun adaptacji live action popularnej serii gier traktujących o niebieskim jeżu. Serdecznie zapraszam do oglądania! Sonicowi w adaptacji udziela głosu Ben Schwartz.

Nie zapomnijcie również rzucić okiem na równie ciekawy i widowiskowy plakat produkcji.

Zobacz również: The Suicide Squad – David Dastmalchian wcieli się w postać o pseudonimie Polka-Dot Man!

W obsadzie filmu Jeż Sonic występują m.in.: Jim Carrey – Doctor Robotnik / Eggman, czyli arcywróg tytułowego bohatera; James Marsden – Tom Wachowski, oficer policyjny, który łączy siły z popularnym jeżem, w celu położenia kresu knowaniom wspomnianego przed chwilą antagonisty; Adam Pally – kolega po fachu rzeczonego stróża prawa; a także Tika Sumpter, Natasha Rothwell i Neal McDonough. Niestety szczegóły na temat ról ostatnich trzech gwiazd trzymane są pod ścisłą tajemnicą.

Jeż Sonic będzie czerpał inspiracje z popularnej serii gier, koncentrując się na próbach pokonania złowieszczego Doctora Robotnika przez tytułowego jeża. Celem wspomnianego antagonisty jest zebranie wszystkich szmaragdów chaosu. Warto tutaj wspomnieć, że omawiany projekt to pierwsza próba przeniesienia na srebrne ekrany rzeczonej gierki. Jednakże sam Sonic zadebiutował już w kinach dwukrotnie. Pojawił się w animacji Ralph Demolka oraz przeboju Stevena Spielberga pt. Player One.

Jeż Sonic

Fot.: Paramount Pictures

Neal H. Moritz jest producentem omawianego obrazu. Jego reżyserem został natomiast Jeff Fowler. Warto tutaj dodać, iż w projekt zaangażowany jest również Tim Miller, który pełni przy nim funkcję producenta wykonawczego. Zdjęcia do omawianego  dzieła rozpoczęły się już jakiś czas temu w Vancouver. Podobno trwać będą aż do zakończenia września. Ponadto, mimo iż obecnie fabuła widowiska pozostaje zagadką, to roboczy tytuł widowiska brzmiał Casino Night, co było niewątpliwym nawiązaniem do poziomu występującego w grze Sonic 2. Co Wy na to? Premiera filmu Jeż Sonic została przewidziana na 8 listopada 2019 roku.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?