Laureat Oscara Tenet do obejrzenia na Playerze!

Najnowszy film Christophera Nolana „Tenet” dostał w tym roku Oscara za najlepsze efekty specjalne. Ten oraz inne uznane tytuły można obejrzeć na Playerze.

„Tenet” to widowiskowy film akcji, w którym szpiegowski klimat zderza się z koncepcją podróży w czasie. Agent CIA uzbrojony tylko w jedno słowo – Tenet – przenika w mroczny świat międzynarodowych szpiegów, próbując ocalić ludzkość. Do tego jednak nieodzowne okazuje się skorzystanie ze zjawiska wykraczającego poza czas realny. W rolach głównych: John David Washington, Robert Pattinson i Elizabeth Debicki.

 

Zobacz również: Na rauszu – powstanie amerykański remake z Leonardo DiCaprio

Najnowsze dzieło Nolana zostało nagrodzone na tegorocznej gali rozdania Oscarów za najlepsze  efekty specjalne. To już trzeci nagroda w tej kategorii dla filmu, nad którego produkcją czuwa Nolan. Wcześniej statuetkę za efekty zgarnęły „Incepcja” oraz „Interstellar”.
„Tenet” oraz inne filmy znajdują się w „Kolekcji oscarowej” na Playerze, która zawiera nagradzane i nominowane tytuły z tego roku oraz lat poprzednich. Wśród nich m.in. „Sound of Metal”, „Mulan”, „Parasite”, „Boże Ciało”, „Emma”, „1917”, „Joker”. „Billie Holiday” oraz wiele innych głośnych produkcji.
Film „Tenet” dostępny jest w ofercie Player+.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?