Miała powstać trzecia część 300? Zack Snyder zdradza szczegóły!

Zack Snyder, ujawnił, że Warner Bros. odrzucił jego pomysł na trzecią część 300, który miał przedstawić między innymi relację Hefajstiona i Aleksandra Wielkiego.

Wygląda na to, że Zack Snyder, pogodził się z faktem, że nie wróci do Warner Bros., aby stworzyć kontynuacje Ligi Sprawiedliwości. Dlaczego? Cóż, po raz kolejny dzieli się swoimi negatywnymi doświadczeniami z pracy ze studiem, tym razem z planowaną trzecią częścią 300.

W wywiadzie, reżyser zdradza, że miał wcześniej umowę z Warner Bros. na napisanie scenariusza do kolejnego filmu z uniwersum 300. Natomiast jego wizja nie zainteresowała studia.

W związku z pandemią zawarłem umowę z Warner Bros. i napisałem, coś co miało być ostatnim rozdziałem 300. Pisałem o Aleksandrze Wielkim, a to właśnie zmieniło się w film o związku Hefajstiona i Aleksandra. Okazało się, że to historia miłosna. Koncepcja wyszła naprawdę świetnie. Nazywałem to Blood and Ashes. Jest to naprawdę piękna historia miłosna z wojną w tle. Ale wiesz, [WB] nie są moimi wielkimi fanami. 

Zobacz również: Armia umarłych – recenzja filmu Zacka Snydera. Zabił to i wyjechał z tego miasta

21 maja, na Netflix pojawi się nowy film Zacka Snydera pod tytułem Armia Umarłych. Będzie on opowiadać o napadzie na kasyno, które znajduje się w strefie Zombie.


Źródło: comicbookmovie/ilustracja wprowadzenia: Kadr z filmu 300

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?