The Batman – Andy Serkis wystąpi w filmie?

Aktor ten miał niemały wkład w sukcesy Matta Reevesa na polu odnowionego uniwersum Planety małp, nie powinno więc dziwić to, że pojawiają się doniesienia o dołączeniu także do tego projektu.

Póki co nie jest to jednak zbyt mocno ugruntowana pogłoska. Nie wiadomo, kogo miałby w The Batman zagrać, ani tym bardziej czy miałby występować z „własną” twarzą, czy za pomocą technologii motion capture – z czego zresztą jest szczególnie znany. Jeżeli informacja się potwierdzi, zapewne już niebawem usłyszymy o tym coś więcej.

The Batman

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – filmowa córka Tony’ego Starka prosi, by nie dręczono jej rodziny

Jeśli wierzyć zapowiedziom Reevesa, jego The Batman ma znacząco różnić się od nastawionych raczej na akcję poprzedników. Ma przypomnieć, że Bruce Wayne i jego alter ego to jednocześnie najlepszy detektyw świata. Jego „detektywistyczna wersja” ma być inspirowana thrillerami Alfreda Hitchcocka. Przy sukcesie komercyjnym być może powstanie cała trylogia. W rolę Mrocznego Rycerza wcieli się Robert Pattinson. Premiera w 2021 roku.

Źródło: Heroic Hollywood / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe – kolaż

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?