The Flash – Ray Fisher powróci jako Cyborg?

Wszyscy myśleli, że Ray Fisher już skończył z rolą Cyborga, ale teraz wszystko wskazuje na to, że może wystąpić raz jeszcze w tej roli w filmie The Flash.

Po tym, jak Ray Fisher powiedział, że nigdy nie będzie pracował nad innym projektem kierowanym przez szefa Warner Bros. Doszliśmy do wniosku, że jego dni grania w Cyborga w DCEU były policzone. Natomiast wydaje się, że wciąż jest niewielka szansa, że ​​może pojawić się we Flashu.

Ray Fisher Flash

kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Zobacz również: Shazam! Fury of the Gods – Lucy Liu dołącza do obsady!

Podczas wywiadu z Empire, Fisher ujawnił, że spotkał się z reżyserem Andym Muschiettim, jeśli chodzi o sposób przedstawiania jego postaci. Z pewnością wydawał się wskazywać, że drzwi nie są całkowicie zamknięte, aby mógł powtórzyć rolę Victora Stone’a.

Wydaje się, że Andy rozumie te postacie, traktując ich jako coś więcej niż tylko pokaz supermocarstw. 

Wygląda na to, że Muschietti próbuje przekonać Fishera, by powrócił jeszcze raz do roli Cyborga!

Ray Fisher Flash

fot. kadr z filmu Liga Sprawiedliwości Zacka Snydera

Film opierać się będzie na komiksie Flashpoint. Jest to jeden z większych crossoverów DC. Rozpoczyna się w momencie przebudzenia Flasha w całkowicie innym świecie. Liga Sprawiedliwości nie istnieje, Batman i Cyborg bezlitośnie tępią bandytów, a Aquaman i Wonder Woman toczą katastrofalną dla Europy wojnę. W tym dziwnym świecie musi odnaleźć się Barry Allen, który nadal pamięta poprzednie życie.

Premiera filmu The Flash przewidziana jest na 4 listopada 2022 roku.


Źródło: comicbookmovie, ilustracja wprowadzenia: kadr z filmu Liga Sprawiedliwości

Redaktor prowadzący działu "Z ostatniej chwili"

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę. Wierny fan X-Men, Scarlett Johansson, Elizabeth Olsen czy Anyii Taylor-Joy.

Więcej informacji o
, , ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?