The Trench – powstanie spin off Aquamana!

Portal The Hollywood Reporter niedawno poinformował, że fani Aquamana mogą się spodziewać w niedalekiej przyszłości spin offu swojego ulubionego filmu. Otóż wytwórnia Warner Bros. zatrudniła scenarzystów, którymi są Noah Gardner i Aidan Fitzgerald, do opracowania historii pod projekt zatytułowany The Trench. Planowane przedsięwzięcie będzie obrazem grozy skoncentrowanym na mrożących krew w żyłach monstrach, zażarcie próbujących pokonać Króla Atlantis. Obecnie niewiele wiadomo o fabule powstającego widowiska, jednakże już zapewniono, iż nie pojawi się w nim żaden z bohaterów pierwowzoru. Ponadto akcja zostanie podobno osadzona w mrocznym królestwie wspomnianych potworów. Brzmi interesująco?

Aquaman

Fot.: Warner Bros.

Zobacz również: L.A.’s Finest – pierwszy oficjalny zwiastun spin offu Bad Boys!

Produkcją projektu zajmą się James Wan i Peter Safran. Warto tutaj dodać, iż budżet obrazu będzie zdecydowanie mniejszy niż pozostałych projektów DC, co może okazać się jego mocną stroną. Twórcy zatem zamiast opierać się na efektach specjalnych, będą musieli skupić się na samej fabule, co z pewnością wyjdzie powstającemu widowisku na dobre.

Podwodne potwory po raz pierwszy pojawiły się w zapoczątkowanej w 2011 roku serii komiksowej zatytułowanej The New 52. Z kolei na ekranach kin ukazały się w zeszłym roku, w filmie Aquaman. Stanowią one jedno z królestw, które aktualnie znajduje się pod pieczą wspomnianego Władcy Atlantis. Poza tym są to humanoidalne stwory, niezwykle dzikie i niebezpieczne, niemal pozbawione ludzkich odruchów.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Warner Bros.

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?