Przez twe oczy zielone…Jessica Chastain pobiła rekord w nie mruganiu oczami

Z racji swojej sławy Jessica Chastain jest częstym gościem różnorodnych programów. Niedawno pojawiła się w hiszpańskim show telewizyjnym El Hormiguero. Jednym z jego stałych elementów jest konkurs, w którym uczestnik musi przez jak najdłuższy czas powstrzymać się od mrugania. Amerykanka nie tylko pobiła rekord należący do innej aktorki – Margaret Qualley (Pozostawieni, Death Note) – ale postanowiła go dodatkowo wyśrubować do dwóch minut. Zobaczcie ten ekstremalnie hipnotyzujący wysiłek zielonookiej aktorki.

Pobiłam rekord El Horminguero! To było niesamowicie bolesne, ale konieczne! – napisała zdobywczyni Złotego Globu udostępniając link do nagrania na Twitterze.Niestety sukcesu tego nie można zaliczyć jako rekordu świata, a samej Kalifornijce daleko do najlepszego znanego wyniku. Według strony Record Setter miano rekordzisty dzierży Michael Thomas z Florydy, który nie mrugnął przez, uwaga!, godzinę i 5 sekund. Wyniki w powstrzymywaniu się od mrugania nie są jednak zbierane przez księgę rekordów Guinnessa.

Zobacz również: Sukces i upadek Molly Bloom w książce Gra o wszystko

W ciągu ostatnich 12 miesięcy Jessikę Chastain polscy widzowie podziwiać mogli w trzech filmach kinowych: Sama przeciw wszystkim,Gra o wszystko oraz Azyl. W tym ostatnim wcieliła się w Polkę Antoninę Żabińską, która podczas II wojny światowej w warszawskim ZOO ukrywała uchodźców z Getta. Aktorka przybyła również do Polski, aby promować produkcję oraz wziąć udział w marszu związanym z Międzynarodowym Strajkiem Kobiet marszu związanym z Międzynarodowym Strajkiem Kobiet.

Źródło: twitter.com/jes_chastain / ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Zastępca redaktora naczelnego

Kinonarkoman. Fan J. Chastain, M. Wasikowskiej i kina azjatyckiego (w szczególności południowokoreańskiego). W wolnych chwilach ogląda piłkę nożną i udaje, że prowadzi bloga. Kontakt: k.stawinski@moviesroom.pl

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?