Monopoly Przyjaciele – serialowa wersja kultowej planszówki w Polsce!

Już 9 maja do sprzedaży w Polsce trafi nowa wersja gry Monopoly, tym razem wzorowana na superpopularnym serialu Przyjaciele. To kolejna z około tysiąca (!) oficjalnych wersji gry!

Wśród znanych wydań Monopoly mogliśmy już zobaczyć takie, jak: M&M’s, Cat Lover’s Edition, Metallic, Klingońska, Game of Thrones czy z czarnymi charakterami Disneya. Jednak Monopoly Przyjaciele już w najbliższym czasie pojawi się w polskiej wersji językowej – co zdarza się rzadko w przypadku niestandardowych edycji!

monopoly friends

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze gry planszowe w historii

 

Jak pisze wydawca, Winning Moves:

Monopoly, najbardziej znana gra planszowa na świecie, od lat cieszy się nieustającą popularnością. Mnogość nowych edycji i wyjątkowych kolekcjonerskich wydań sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Tym razem, dzięki firmie Winning Moves, fani kultowego sitcomu mają możliwość po raz kolejny przeżyć wspaniałe chwile z paczką Przyjaciół.

Gracze Monopoly Przyjaciele będą mogli wcielić się w postaci: Rossa, Rachel, Phoebe, Moniki, Joeya lub Chandlera. Specjalnie na potrzeby tej edycji stworzono też niepowtarzalne pionki, przedstawiające najbardziej charakterystyczne przedmioty należące do każdego z przyjaciół. To od użytkownika i jego fantazji tylko zależy czy wybierze torebkę Rachel, dinozaura Rossa, swetrową kamizelkę Chandlera, czy może gitarę Phoebe? Każdy obrót wokół planszy (PIVOT!) pozwala odkryć na nowo najlepsze momenty z serialu, zaczynając od tego ze Świątecznym Pancernikiem, przez ten z Olbrzymim Urządzeniem do Poszturchiwania, aż do tego ze Ślubem Moniki i Chandlera!

monopoly friends

Zasady gry są podobne do reguł obowiązujących w klasycznej wersji planszówki Monopoly. Natomiast tradycyjne karty Szansa oraz Kasa Społeczna to w tej edycji Mieszkanie nr 19 oraz Mieszkanie nr 20. Na każdego gracza, który zajrzy do tych „mieszkań” decydując się na rozgrywkę w Monopoly Przyjaciele czeka wiele atrakcji, niespodzianek i duża dawka śmiechu! Gra będzie dostępna w polskiej wersji językowej w salonach EMPiK i w sklepie internetowym www.empik.com od 9 maja br. w cenie 159,99.

monopoly przyjaciele

Wygląda nieźle, prawda?

Źródło: informacja prasowa; ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Interesuję się literaturą, z dużym naciskiem na fantastykę. Robiłam konwenty, dłubię na portalach. I dużo piszę o dinozaurach. Możecie mnie poczytać w różnych miejscach, ostatnio na blogu MatkaPrzełożona.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?