Battlefield V bez możliwości wyboru map w dniu premiery!

Studio DICE potwierdziło brak kolejnej funkcji w Battlefield V w dniu premiery – tym razem chodzi o możliwość wyboru map pomiędzy rundami. Gracze będą zmuszeni uzbroić się w cierpliwość i oczekiwać popremierowych aktualizacji gry.

Szwedzkie studio boryka się z niemałymi problemami podczas tworzenia najnowszej odsłony Battlefielda. Potwierdzono już brak elementów gry takich jak: ostatni rozdział kampanii fabularnej, tryb kooperacyjny, czy tryb battle royale. W tym przypadku jest to jednak zrozumiałe, ponieważ DICE nie chce wydać wspomnianych elementów rozgrywki dopóki ich rozwój nie zostanie zakończony. Jednak brak tak podstawowej funkcji, jak możliwość wyboru map napawa nieco niepokojem, tym bardziej w momencie kiedy premiera gry została już przesunięta o miesiąc.

Zobacz również: Xbox One i PC z wczesnym dostępem do Battlefield V na długo przed Playstation 4!

Jak początkowo wyglądać będzie Battlefield V pierwsi gracza dowiedzą się już 9 listopada. Pozostaje mieć nadzieję, że DICE upora się ze swoimi problemami, a brakująca zawartość pojawi się jak najszybciej wraz z kolejnymi aktualizacjami.

Źródło: gamingbolt.com / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

ghasz pisze:

EA (Sports) It’s (not) in the game


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?