Cyberpunk 2077 wycofany z PlayStation Store!

Cyberpunk 2077 miał w sobie tak dużo błędów, że Sony postanowiło usunąć pozycje ze sklepu PlayStation. Gracze, którzy zakupili grę, mogą odzyskać pieniądze.

Niestety, najnowsze dziecko CD Project RED nie uzyskało najwyższych notowań. Gra na konsole PlayStation 4 i Xbox One jest źle zoptymalizowana i pełna bugów. Oceny na Metacritic dla wersji PC są wysokie, bo aż 87/100, za to wersje konsolowe 54/100 oraz 55/100.

Profil Ask PlayStation na swoim Twitterze poinformował, że każdy może zwrócić grę:

SIE stara się zapewnić wysoki poziom satysfakcji klientów i zaczniemy oferować pełny zwrot pieniędzy wszystkim graczom, którzy kupili grę Cyberpunk 2077 za pośrednictwem PlayStation Store i chcą otrzymać zwrot pieniędzy.

Zobacz także: Cyberpunk 2077 – zwiastun gry, ale… z kompilacją bugów!

CD Projekt Red niedawno opublikował post z przeprosinami za problemy techniczne, które gracze spotykają na konsolach. „Redsi” dodali dziś, że każdy może również zakupić pudełkową wersje gry, stacjonarnie bądź wysyłkowo i mimo usunięcia z PlayStation Store, będą wspierane technicznie.

Cyberpunk 2077 to rozgrywająca się w otwartym świecie przygoda, której akcja toczy się w Night City, megalopolis rządzonym przez obsesyjną pogoń za władzą, sławą i przerabianiem własnego ciała. Nazywasz się V i musisz zdobyć jedyny w swoim rodzaju implant — klucz do nieśmiertelności. Stwórz własny styl gry i ruszaj na podbój potężnego miasta przyszłości, którego historię kształtują twoje decyzje.


Źródło: Twitter, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Stały współpracownik

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?