Doom Eternal opóźnione. Premiera dopiero w przyszłym roku

Ci, którzy liczyli na to, że postrzelają sobie w kolejną część nowej wersji kultowego shootera, będą musieli niestety obejść się smakiem.

id Software podało informacje na swoim Twitterze, że przez wzgląd na dobro gry Doom Eternal będzie miał premierę nie 22 listopada obecnego roku – jak było to wcześniej zaplanowane – ale dopiero 20 marca 2020 roku. Trzeba przyznać, że opóźnienie to jest całkiem spore, zwłaszcza biorąc pod uwagę to, że do nieaktualnej już daty został niewiele ponad miesiąc. Pozostaje liczyć na to, że twórcy stworzą pozycję, która będzie warta takiego niespodziewanego przesunięcia.

Zobacz również: Bethesda promuje Doom Eternal licencjonowaną wódką

Doom Eternal będzie bezpośrednią kontynuacją hitu Doom wydanego w roku 2016.

Źródło: Twitter / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?