Medium – oto nowy zwiastun gry Bloober Team

Jeszcze w tym miesiącu na pecety oraz onsolach Xbox Series X|S premierę będzie miało Medium, nowy horror oryginalnego krakowskiego studia.

Tymczasem pojawił się materiał prezentujący niespełna kwadrans rozgrywki. I trzeba przyznać, że gra wydaje się wspaniale łączyć aspekty grozy z oryginalnym podejściem do gatunku. Zobaczcie zresztą sami:

Zobacz również: TOP 20 – Najlepsze gry 2020 roku!

Odkryj mroczną tajemnicę, którą potrafi rozwikłać jedynie medium. Zgłębiaj jednocześnie dwa światy – realny i duchowy. Wykorzystaj nadnaturalne zdolności i dzięki nim rozwiązuj zagadki w obu wymiarach, poznawaj niepokojące sekrety i staraj się przetrwać spotkania z The Maw – potworem zrodzonym z niewyobrażalnej tragedii. „The Medium” to horror psychologiczny z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, opatentowanym systemem rozgrywki w podwójnej rzeczywistości i oryginalną ścieżką dźwiękową skomponowaną przez Arkadiusza Reikowskiego oraz Akirę Yamaokę.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?