Mortal Kombat 11: Aftermath – szykujcie się na nowe rozszerzenie! Shang Tsung, Robocop i inni!

Tak jak NetherRealm Studios zdążyło już mimochodem wspomnieć, czeka nas jeszcze nieco dodatkowej zawartości nowego Mortal Kombat. Był teaser na zaostrzenie apetytu, pora zatem na pełen zwiastun.

Mortal Kombat 11: Aftermath doda nam fabularne wydarzenia po wielkim finale głównego wątku z podstawki. Liu Kang, świeżo upieczony bóg, przy pomocy Raidena chce odtworzyć na nowo wszechświat. Wtem pojawia się… Shang Tsung, ostrzegając o komplikacjach. Otrzymamy także trzy nowe postacie do walki. Dwie z nich to nasi starzy znajomi – Sheeva oraz Fujin, oboje w ostatnich częściach gry pojawiali się jedynie w tle wydarzeń. Trzecim wojownikiem jest nie kto inny, jak Robocop! Co więcej, powrócić mają też m.in. kultowe Friendships.

Zobacz również: Lord of the Rings: Gollum – pierwsze screeny z gry na PS5 i Xbox Series X!

Mortal Kombat 11 dostępny jest na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch od 23 kwietnia 2019 roku. Aftermath pojawi się już 26 kwietnia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?