Powstaje symulator komornika. Repo Man zapuka do drzwi w 2020 roku!

Repo Man pozwoli nam na zrobienie spektakularnej kariery w branży zajmującej się ściąganiem długów. Polskie studio Baldur Games zapowiada m.in. intrygującą i wciągającą rozgrywkę, realistyczne podejście do tematu oraz liczne wybory moralno-etyczne.

Jak wyjaśnia Baldur Games, Repo Man umożliwi bliższe wejście w branżę komorniczą, podejmowanie się zróżnicowanych zleceń i zrobienie błyskotliwej kariery. Gra zaoferuje rozbudowaną rozgrywkę, która będzie polegać głównie na próbach zajęcia wartościowych rzeczy znajdujących się w posiadaniu dłużników. To może wymagać nie tylko biegłości w szukaniu cennych przedmiotów, ale też np. dostania się do zamkniętych pomieszczeń czy obserwacji dłużnika.

Zobacz również: Mortal Kombat 11 – przed Wami Shang Tsung!

Jak obiecuje Mateusz Zawadzki z Ultimate Games S.A. – wydawcy gry – Repo Man będzie przedstawiał poważne podejście do tematu pracy komornika, co wiązać będzie się z trudnymi decyzjami podejmowanymi przez gracza:

Produkcja ta pozwoli na bliższe poznanie komorniczego świata, czyli branży owianej pewną tajemniczością i czasem także złą sławą. Co istotne, Repo Man zaprezentuje poważne podejście do tematu. Nie zabraknie tutaj wyborów moralno-etycznych, a niektóre sytuacje mogą być dla graczy naprawdę trudne.

Kluczem do sukcesu w symulatorze komornika będzie skuteczność działań. Jak podkreślają twórcy, duże znaczenie będą mieć jednak także np. znajomości wśród urzędników czy dodatkowe wsparcie podczas akcji. Rozgrywka zostanie wzbogacona również o elementy losowe.

Gra pojawi się na PC za pośrednictwem platformy Steam (grę znajdziecie TUTAJ) w IV kwartale 2020 roku. Twórcy planują także w późniejszym terminie wydanie gry na konsole.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?