Spider-Man: Miles Morales – Jaden Smith nagrał utwór promujący grę

Teledysk Jadena Smitha do utworu „I’m Ready” promuje grę Spider-Man: Miles Morales, która niedawno pojawiła się na półkach sklepowych.

Publikowanie klipów muzycznych promujących gry staje się coraz popularniejsze. Niedawno do Internetu trafił wideoklip utworu „Run the Jewels” stworzonego do Cyberpunk 2077. Teraz aktor i muzyk Jaden Smith opublikował wideo do kawałka związanego z kontynuacją gry o przygodach Człowieka Pająka. Tytuł „I’m Ready” odnosi się do tytułowego bohatera, który ze zwykłego nastolatka z osiedla staje się prawdziwym bohaterem.

Zobacz także: Recenzja Spider-Man: Miles Morales. Marvel i PS5 czyli epickie wejście nowej generacji!

Spider-Man: Miles Morales zadebiutował 12 listopada 2020 roku na konsolach PlayStation 4 oraz PlayStation 5. Efekt współpracy Insomniac Games i Marvela spotkał się z pozytywnymi opiniami graczy oraz recenzentów. Metacritic ocenił grę na 84/100, między innymi za nowe drzewko umiejętności, możliwość wyboru trybów FPS czy ciekawą fabułę. Swoją opinię co do tej gry, wyraził również nasz redaktor naczelny Tomasz Rewers, który ocenił grę na 90/100.


Źródło: YouTube, metacritic.com, ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Geek, student, audiofil. Zbieram komiksy i płyty winylowe. Poza filmami, kocham także muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Music pisze:

Bardzo dobrze zrealizowany utwór. Refren jednak aż prosi się do jakieś wyższe nuty. Może jakiś inny wokalista by się przydał, jeśli Jaden nie dałby rady?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?