Star Wars Battlefront II od jutra za darmo!

Epic Games Store przekazuje graczom kolejne produkcje za darmo. Od jutra przez kolejny tydzień dostępna będzie gra Star Wars: Battlefront II.

Epic Games Store wybił się pomiędzy swoimi konkurentami pewnym wyjątkowym podejściem. To co go odróżnia to ciągłe rozdawanie darmowych gier. Nie są to jednak pierwsze lepsze produkcje. Bardzo wiele z nich to hity, które bardzo długo nie schodziły z półek sklepowych. I chodź już raczej nic nie pobije darmowego GTA 5, to firma Epic nadal nie zwalnia. Od jutra (14.01) od godziny 17 za równe 0 złotych dostępna będzie produkcja studia EA, Star Wars: Battlefront 2. Gra dostępna będzie w wersji Celebration Edition, zawierającej wszystkie kosmetyczne dodatki, jakie dzieło kiedykolwiek otrzymało. Swoją darmową kopie każdy gracz otrzyma po wejściu na stronę Epic Games Store i przypisaniu jej do swojego konta, do 21 stycznia. Jest to dzień zakończenia promocji.

fot. materiały prasowe

Zobacz również: Rozpoczyna się nowa era dla gier z Gwiezdnych Wojen!

Grę warto poznać chociażby dla zgłębienia historii pewnego specjalnego oddziału Imperium. Zagłębiając się w nią, poznajemy również sposób działania Nowej Republiki i to jak pokonane zostało Imperium. Inna korzyść płynąca z tego tytułu to możliwość wzięcia udziału w wielkich bitwach w szeregach czy to Imperium czy Rebelii, Republiki czy Separatystów, Ruchu Oporu czy Najwyższego Porządku. Mogę potwierdzić, że atmosfera towarzysząca rozgrywce w grze wieloosobowej jest niepowtarzalna.

fot. materiały prasowe


Źródło: epicgames.com / zdjęcia wprowadzenia: materiały prasowe

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?