American Playboy – dokumentalna seria o założycielu Playboya!

W sieci zadebiutował niedawno pierwszy zwiastun nowej dokumentalnej serii platformy Amazon, która traktura o założycielu Playboya – Hugh Hefnerze. Trzeba przyznać, że serial zapowiada się naprawdę zabawnie i rozrywkowo. Oczywiście wszyscy powinniście wiedzieć, że rzeczony powyżej pan to pionier w branży erotycznej, jednakże czego o nim wiemy? Jakie tajemnice skrywa wspomniana persona? Poniższy zwiastun stara się delikatnie przebić przez powierzchnię znanych i oczywistych faktów, aby ujawnić kilka zaskakujących wydarzeń z życia Hugh Hefnera. Zapraszamy do oglądania!

https://www.youtube.com/watch?v=E4GKFwtSRDI

Zobacz również: Star Wars: Rebelianci – zobacz trailer finału trzeciego sezonu!

Serial American Playboy pojawi się na platformie Amazon już 7 kwietnia.

Źródło: Geek Tyrant / Ilustracja wprowadzenia – materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?