Nowy papież – oto kolejna zapowiedź serialu Paolo Sorrentino!

Wielki hit HBO powraca w kolejnym sezonie i teraz możemy zobaczyć ciekawie zapowiadający się teaser.

Tak jak zapowiadano, w Nowy papież ewidentnie prędzej czy później na ekranie pojawi się grany przez Jude’a Law główny bohater poprzedzającego nową historię Młodego papieża, czyli Lenny’ego Belardo. Poza tym, fani nadal będą mogli nacieszyć się typową dla tego reżysera stylistyką i, rzecz jasna, kolejną ciekawą postacią, którą zagra John Malkovich.

Zobacz również: Snowpiercer – Sean Bean dołącza do obsady 2. sezonu!

Za produkcję serialu odpowiadać będzie, tak jak w przypadku Młodego papieżu, HBO i Sky Atlantic. Reżyserię ponownie zajmie się Paolo Sorrentino, a scenariusz to efekt współpracy reżysera z Umberto Contarello. Premiera odbędzie się w styczniu przyszłego roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/klient.dhosting.pl/moviesroom/moviesroom.dkonto.pl/public_html/wp-content/themes/moviesroom/single.php on line 209

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?