Advertisement
Advertisement

Svarowski wypuścił swoją własną figurkę Baby Yody!

Wiele firm korzysta z popularności serialu The Mandalorian. Ogłoszono właśnie kryształową figurkę Baby Yody od firmy Swarovski.

Baby Yoda, albo jak kto woli Grogu podbił serca fanek i fanów na całym świecie. Otrzymaliśmy już wiele zabawek małego czułego na moc stworzenia od firmy Lego, Matel, Hasbro i wielu innych. W internecie pojawiają się również różnego rodzaju świąteczne pierniki wzorowane na bohaterze serialu The Mandalorian.  Pieczone są one przez fanów którzy nie wyobrażają sobie świąt bez odpowiedniego filmowego akcentu.  Mówiąc krótko wielu pokochało postać Baby Yody już podczas pierwszego sezonu serialu, a teraz ta miłość znowu odżyła. Również firmy takie jak Swarovski wchodzą we współpracę z Lucasfilm i wypuszczają swoje edycje produktów. Podczas ostatniej edycji Mando Mondays została ogłoszona kryształowa figurka Grogu. Na pewno wielu kolekcjonerów nie pogardzi taką delikatną zdobyczą.

Zobacz również: Temuera Morrison reaguje na powrót Boby Fetta w The Mandalorian!

Głównym bohaterem serialu The Mandalorian jest Din Djarin, tytułowy Mandalorianin. Jego zadaniem jest przekazanie tajemniczej istoty pod opiekę Zakonu Jedi. Drugi sezon serialu jak dotąd opowiada o tychże poszukiwaniach. Premiery kolejnych odcinków odbywają się co tydzień w piątek.


Źródło: twitter.com/ Ilustracja wprowadzenia: kadr z serialu The Mandalorian

Dziennikarz

Absolwent szkoły muzycznej I stopnia. Miłośnik kina i szeroko rozumianej popkultury. Zawodnik footballu amerykańskiego, a także Mistrz Polski Juniorów w tej dyscyplinie.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?