Trent Reznor i Atticus Ross skomponują muzykę do serialu Watchmen!

Świetne wieści dla tych, którzy oczekują serialowej adaptacji jednego z najwybitniejszych komiksów w historii. Soundtrackiem do Watchmen zajmie się bowiem jeden z najlepszych duetów w tej dziedzinie – Trent Reznor i Atticus Ross.

Lider zespołu Nine Inch Nails i Ross są najbardziej znani z tworzenia muzyki filmowej (właśnie to przyniosło im zresztą Oscara). Teraz będą mieli pole do popisu przy okazji projektu Lindelofa.

Zobacz również: Daredevil – znamy oficjalną datę premiery 3. sezonu! Jest zapowiedź!

Fabuła serialu trzymana jest w tajemnicy. Showrunner serialu Damon Lindelof zapowiedział jednak już wcześniej, że jego dzieło nie będzie ekranizacją komiksu Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa, tylko będzie się nim inspirował oraz ma być remiksem. Komiksy przyrównał do Starego Testamentu, który powstał w czasach, kiedy światem rządzili Reagan, Gorbaczow i Thatcher. Nowy serial ma być Nowym Testamentem, przystosowanym do czasów, w których dominującymi postaciami są Trump i Putin.

Regina King (American Crime), Jeremy Irons (Liga Sprawiedliwości), Don Johnson (Django), Tim Blake Nelson (The Incredible Hulk), Louis Gossett Jr. (Oficer i Dżentelman) and Yahya Abdul-Mateen II (Aquaman).

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?