Darksiders: Genesis – Wojna i Waśń w nowym zwiastunie

Pojawił się kolejny trailer prequela popularnej serii. Tym razem dwaj Jeźdźcy Apokalipsy zostali zaprezentowani w efektownym starciu.

Gra jest spin-offem serii Darksiders i zrywa z prezentowanym w niej modelem rozgrywki. Jest to bowiem produkcja z widokiem top-down, która reprezentuje gatunek hack & slash. Kiedy dodamy do tego również tryb kooperacyjny, skojarzenia z Diablo III nasuwają się praktycznie same.

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 – nowe wideo porównujące PC z Xbox One

Darksiders: Genesis jest prequelem cyklu. Prezentuje losy Wojny oraz Waśni sprzed wydarzeń ukazanych w pierwszej odsłonie. Zadaniem oby jeźdźców apokalipsy jest powstrzymanie Lucyfera, który wraz ze swoimi sługami planuje wpłynąć na równowagę świata.

Nie znamy dokładnej daty premiery gry, ma się ona jednak odbyć jeszcze w tym roku. Produkcja trafi na PC (Steam) oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch, jak również Google Stadia.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?