Elden Ring na lato 2020?

Wspólny projekt twórcy Sagi Lodu i Ognia oraz mistrzów z From Software  jest mocno oczekiwany przez wielu graczy. Wygląda na to, że otrzymaliśmy pierwsze wskazówki, kiedy możemy się spodziewać premiery.

Choć część osób z pewnością na to liczyła, Elden Ring raczej nie ma szans pojawić się na naszych konsolach i komputerach osobistych na początku przyszłego roku. Póki co nie jest to potwierdzona informacja, jednak jeśli wierzyć danym z internetowego sklepu Target, do premiery ma dojść dopiero 30 czerwca 2020 roku. Być może tak niekonwencjonalna data – wszak lato zazwyczaj nie jest okresem premier największych hitów – związana jest z wyjściem bardzo wielu innych gamingowych szlagierów i From Stoftware

Elden Ring

Fot. Target

Zobacz również: Abzu i The End is Nigh za darmo w Epic Games Store

Elden Ring to wspólne dzieło twórców serii Dark Souls oraz George’a R.R. Martina. Autor Pieśni lodu i ognia został zaangażowany przez Japończyków w celu opracowania warstwy fabularnej oraz wykreowania fantastycznego świata gry. Podczas rozgrywki będziemy podróżować po rozmaitych królestwach, gdzie staniemy twarzą w twarz z ich przywódcami, a zwycięskie wyjście z tych pojedynków wzbogaci nas o wyjątkowe umiejętności.

Źródło: Target / Ilustracja wprowadzenia: From Software

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?