the old guard background Advertisement

Elden Ring – poznaliśmy wreszcie datę premiery?!

Oj, ciężko się czeka na nowy megahit od From Software. Wielu miało nadzieję na ukazanie się konkretniejszych materiałów na TGA 2019, jednak ostatecznie – pomimo triumfu Sekiro w najważniejszej kategorii – do tego nie doszło. Ale być może pojawiła się właśnie bardzo dobra wiadomość dla fanów gier Miyazakiego.

Otóż Elden Ring może pojawić się już w czerwcu tego roku. Tak przynajmniej wynika z informacji zamieszczonej na stronie studia. Tego typu doniesienia pokrywają się z wcześniejszymi spekulacjami, co daje nadzieję, że rzeczywiście czeka nas powitanie nowej gry From Software, które połączyło siły z George’em R. R. Martinem.

Zobacz również: Elden Ring na lato 2020?

Elden Ring to wspólne dzieło twórców serii Dark Souls oraz George’a R.R. Martina. Autor Pieśni lodu i ognia został zaangażowany przez Japończyków w celu opracowania warstwy fabularnej oraz wykreowania fantastycznego świata gry. Podczas rozgrywki będziemy podróżować po rozmaitych królestwach, gdzie staniemy twarzą w twarz z ich przywódcami, a zwycięskie wyjście z tych pojedynków wzbogaci nas o wyjątkowe umiejętności.

Źródło: playstationlifestyle.net / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?