Elden Ring zostanie pokazane w lutym?

Perspektywa zobaczenia najnowszej gry twórców Dark Souls czy Bloodborne zawsze jest czymś ciekawym nie tylko dla fanów gier From Software. Ale kiedy jeszcze do puli dokłada się George’a R. R. Martina jako jednego ze współtwórców, robi się naprawdę gorąco.

Póki co jednak Elden Ring pokazało zaledwie jeden krótki, niewiele mówiący teaser w trakcie E3. Wielu liczyło na to, że pojawi się na TGA pod koniec ubiegłego już roku, jednak ostatecznie nic nie pokazano. Podobno jednak więcej informacji pojawi się w trakcie  Taipei Game Show. Event trwa pomiędzy 6 a 9 lutego. Zła wiadomość jest taka, że raczej nie spodziewamy się niczego więcej od kolejnego wideo zapowiadającego grę.

Elden Ring

Fot. From Software

Zobacz również: Elden Ring – poznaliśmy wreszcie datę premiery?!

Elden Ring to wspólne dzieło twórców serii Dark Souls oraz George’a R.R. Martina. Autor Pieśni lodu i ognia został zaangażowany przez Japończyków w celu opracowania warstwy fabularnej oraz wykreowania fantastycznego świata gry. Podczas rozgrywki będziemy podróżować po rozmaitych królestwach, gdzie staniemy twarzą w twarz z ich przywódcami, a zwycięskie wyjście z tych pojedynków wzbogaci nas o wyjątkowe umiejętności.

Źródło: ladbible.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?