Konsola Nintendo Switch Lite w kolorze koralowym zawita do Europy już 24 kwietnia 2020

Gdy zimowa pogoda przemienia się w wiosenne kolory, idealne akcesorium do gry zawita do Europy 24 kwietnia, kiedy w całym regionie pojawi się nowa koralowa konsola Nintendo Switch Lite.

Paleta kolorów Nintendo Switch Lite zawiera już konsole żółte, turkusowe i szare, i podobnie jak one, ten nowy koralowy dodatek został zaprojektowany specjalnie do grania na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu gracze mogą zabrać różnorodną kolekcję ekscytujących, relaksujących i wymagających gier gdziekolwiek tylko zechcą się udać.

Obejmuje to również eksplorację tajemniczego świata z żywymi postaciami i wypełnionymi puzzlami lochami z gry The Legend of Zelda: Link’s Awakening; łapanie, walczenie i handlowanie Pokémonami w regionie Galar Pokémon Sword i Pokémon Shield; lub w nadchodzącym Animal Crossing: New Horizons, które wychodzi już 20 marca, podróżując do raju na bezludnej wyspie, aby dostosować własne życie marzeń.

Pokemon Red

Fot.: Nintendo

Zobacz również: E3 zostało odwołane z powodu koronawirusa!

Jako dedykowane przenośne urządzenie do gier, Nintendo Switch Lite ma zintegrowane elementy sterujące i jest mniejsze niż flagowa wersja Nintendo Switch, ale nadal można na nim grać we wszystkie gry z rozległej biblioteki Nintendo Switch obsługującej tryb handheld. Dowiedz się więcej na stronie Nintendo Switch.

Nowe konsole Nintendo Switch Lite w kolorze koralowym, pojawią się w Europie 24 kwietnia.

Źródło: informacja prasowa / Ilustracja wprowadzenia: Nintendo

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?