Red Dead Online zadebiutuje końcem listopada!

Od niespełna dwóch tygodni gracze z całego świata przemierzają dziki zachód wraz z Arthurem Morganem w Red Dead Redemption 2. Choć sama kampania fabularna to rozgrywka na kilkadziesiąt godzin to już teraz wiemy, że jeszcze długo przyjdzie nam pozostać w kowbojskim siodle – Red Dead Online zadebiutuje już końcem listopada!

Od początku wiadomo było, że drugi tryb w rozgrywki w Red Dead Redemption 2 pojawi się z pewnym opóźnieniem ze względu na konieczność dopracowania rozgrywki sieciowej. Rockstar poinformował, że Red Dead Online pojawi się w listopadzie i słowa dotrzymał. Strauss Zelnick  na spotkaniu z inwestorami potwierdził, że beta trybu online pojawi się z końcem listopada. Szef Take-Two powiedział również czego mogą spodziewać się gracze po Red Dead Online:

Red Dead Online jest ewolucją klasycznego doświadczenia sieciowego z oryginalnego Red Dead Redemption, łącząc narrację z rywalizacją i kooperacyjną rozgrywką w nowy atrakcyjny sposób

Zobacz również: Red Dead Redemption 2 trafi na PC?! Poznajcie rozmiar gry w wersji konsolowej!

Zważywszy na to jak długo Rockstar wspierał i nadal wspiera GTA Online, możemy być pewni że Red Dead Online będzie rozgrywką, która pochłonie kolejne kilkadziesiąt, a może nawet kilkaset godzin gry. Nowy tryb rozgrywki pojawi się w darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy RDR2 na konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: www.vg247.com Ilustracja wprowadzenia: mat. prasowe

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Więcej informacji o
,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?