Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition nadchodzi. Oto zwiastun

Ubiegłoroczny hit ze słynną łowczynią grobowców zebrał dobre recenzje, choć sprzedaż była już zdecydowanie gorsza. Teraz wychodzi kompletna wersja gry.

Zatem ci, którzy jeszcze nie mieli okazji zagrać w Shadow of the Tom Raider, tak samo jak oczekujący na nowe atrakcje fani mogą już zacierać ręce. Oprócz nowych wyzwań, skórek czy broni Square Enix wypuszcza cały pakiet DLC, czyli kolejno The ForgeThe PillarThe NightmareThe Price of SurvivalThe Serpent’s Heart, The Grand Caiman i The Path Home.

Zobacz również: Shadow of the Tomb Raider – recenzja zwieńczenia originowej trylogii Lary Croft

Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia! Shadow of the Tomb Raider to trzecia gra w serii i jednocześnie klimatyczny finał trylogii  opowiadającej o początkach tej niezwykle lubianej i popularnej bohaterki! Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę dedykowanej ich ulubionej sadze, aby móc wcześniej zagrać w grę i spotkać się z jej twórcami w trakcie jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń organizowanych w Stanach Zjednoczonych

Shadow of the Tomb Raider można zagrać na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry miała miejsce 14 września 2018 roku.

Źródło: Youtube / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?