Shadow of the Tomb Raider – zwiastun premierowy i pierwsze oceny gry!

Do sieci trafił zwiastun premierowy gry Shadow of the Tomb Raider! Pojawiły się również pierwsze recenzję. Średnia ocen w serwisie Metacritic to na tę chwilę 82/100 dla wersji Xbox One oraz 81 na PC i 77 na PS4.

Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia! Shadow of the Tomb Raider to trzecia gra w serii i jednocześnie klimatyczny finał trylogii  opowiadającej o początkach tej niezwykle lubianej i popularnej bohaterki! Fani mogą odwiedzić oficjalną stronę dedykowanej ich ulubionej sadze, aby móc wcześniej zagrać w grę i spotkać się z jej twórcami w trakcie jednego z trzech ekskluzywnych wydarzeń organizowanych w Stanach Zjednoczonych

Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Premiera gry już 14 września!

Źródło: YouTube / Ilustracja wprowadzenia: Materiały prasowe

Redaktor naczelny

Założyciel i właściciel Movies Room. Z wykształcenia prawnik i certyfikowany mediator sądowy . Redaktor naczelny, grafik i account manager. Gustuje w kinie rozrywkowym jak i w filmach, po których psychikę trzeba zbierać z podłogi. Fan Batmana, Dartha Vadera, Geralta z Rivii i innych "bad-assów" popkultury.

Odpowiedzialny za koordynacje zespołu, public relations, marketing oraz publicystykę wszystkich działów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Koko pisze:

„Przeżyj warunkujące ukształtowanie legendy Lary Croft wydarzenia!”

A po polsku panie „Redaktorze”?

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?