Znamy lutową ofertę PS Plus!

Sony ogłosiło jakie gry otrzymają gracze w lutym w ramach subskrybcji Playstation Plus. Po niezwykle atrakcyjnym styczniowym zestawie, w którym otrzymaliśmy Uncharted: Kolekcja Nathana Drake’a i Goat Simulator Japończycy wysoko zawiesili sobie poprzeczkę. Jak będzie w kolejnym miesiącu? Przekonajmy się!

W lutym otrzymamy aż trzy tytuły: BioShock: Collection, Sims 4 oraz Firewall Zero Hour. Za sprawą BioShock: Collection udamy się w niezapomnianą podróż – od podwodnego miasta Rapture, aż po powietrzną metropolię Columbię. W skład kolekcji wchodzą trzy gry: BioShock, BioShock 2, and BioShock Infinite. Wszystkie części tej kultowej serii zostały zremasterowane oraz zawierają wszystkie wydane dodatki.

Zobacz również: Super Tennis oraz Motorcycle Mechanic Simulator na Nintendo Switch

Sims 4 to dobrze znany wszystkim symulator życia, który w lutym będzie obchodził swoje 20. urodziny! Dzięki PS Plus gracze otrzymają szansę na celebrowanie tej wyjątkowej rocznicy wraz ze stworzonymi przez siebie Simami. Ostatnią, dodatkową grą która trafi do oferty jest Firewall Zero Hour. W tej taktycznej strzelance podejmiemy się wyzwania ochrony danych, bądź zdobycia ich z rąk drużyny przeciwnej. Gra została opracowana z myślą o PS VR i pozwala na drużynową rozgrywkę 4 na 4.

Gry dostępne do pobrania będą już 4 lutego.

Źródło: blog.eu.playstation.com / Ilustracja wprowadzenia: PlayStation

Dziennikarz

Entuzjasta kina klasycznego, fan filmów SCI-FI ubiegłego wieku oraz nałogowy konsolowiec.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?