Advertisement
Advertisement

Dobre komedie świąteczne na Netflix, które musisz zobaczyć! TOP 20

Zbliża się do nas ten specjalny okres, więc prezentujemy najlepsze komedie świąteczne, jakie można znaleźć na platformie Netflix! W tym przypadku głównym wyznacznikiem jest to, jak ogląda się dane pozycje w beztroskiej, wigilijnej czy bożonarodzeniowej atmosferze, stąd też nieraz przymykamy oko na pewne mniejsze czy większe przywary. Oto ranking, w którym poznacie same hity i najlepsze komedie świąteczne na Netflix!

Zobacz również: TOP 10: Najlepsze filmy o świętym Mikołaju!


KOMEDIE ŚWIĄTECZNE NETFLIX

20. Nie można inaczej

Drugą dziesiątkę zamyka świąteczna komedia kryminalna rodem z Niemiec. W tej niekonwencjonalnej produkcji Eddy wyrusza z nowo poznaną dziewczyną do jej dawnej rodzinnej wioski. Trafiają jednak w znacznie mniej przyjazne miejsce, a dwójka zostaje rozdzielona. Oboje będą musieli się namęczyć, by przetrwać w środowisku pełnym gangsterów.

19. Świąteczny rycerz

Kontynuujemy filmem z Vanessą Hudgens, choć z pewnością nie jest to nasze ostatnie spotkanie z nią.  Tym razem wciela się w nauczycielkę, która w okresie świąt trafia na… średniowiecznego rycerza. Że co? A po prostu, akurat przeniósł się w czasie w jej okolicę. Głupie? Owszem, ale ma swój urok.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?