Advertisement
Advertisement

TOP 10 – Najlepsze filmy i seriale z Evą Green!

Nie tylko Stallone obchodził wczoraj urodziny. Po raz 40. świeczki mogła także zdmuchiwać Eva Green, jedna z najbardziej utalentowanych i jednocześnie zmysłowych aktorek swojego pokolenia. Przejrzyjmy jej asortyment ról!

Zobacz również: TOP 10 – Najlepsze filmy z Sylvestrem Stallone’em!


10. Wybawiciel

Na początek produkcja, której główną siłą jest nie tyle scenariusz, co niesamowita obsada. W 1870 roku spokojny, amerykański osadnik zabija mordercę swojej rodziny. Czyn ten wzbudza furię u przywódcy lokalnego gangu. Mieszkańcy miasteczka odwracają się od osadnika, zmuszając go do zmierzenia się z bandytami sam na sam. Ciekawe kino zemsty.

9. 300: Narodziny imperium

Jeżeli mielibyśmy w tej dość przeciętnej kontynuacji wyróżnić cokolwiek ponad stan, byłaby to właśnie rola Green, która totalnie przyćmiła mdłą postać Leny Headey. Film „300: Początek imperium” na podstawie najnowszej powieści graficznej Franka Millera pt: „Kserkses”, nakręcony w stylu hitu kinowego „300”, to kolejny rozdział epickiej sagi opowiadający – tym razem w scenerii bitwy morskiej – historię greckiego generała Temistoklesa (Sullivan Stapleton), który próbuje zjednoczyć Grecję, idąc na bitwę, która zmieni bieg wojny. „300: Początek imperium” ukazuje losy Temistoklesa stającego przeciwko wielkiej inwazji wojsk perskich, którymi dowodzą Kserkses (Rodrigo Santoro), śmiertelnik obdarowany boskimi siłami, oraz Artemizja (Eva Green), mściwa dowódczyni perskiej floty morskiej.

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nowe technologie

Wejdź do świata nowych technologii na: Tech-Room logo
Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?