365 dni wraca do Top Netflixa – Forbes: To pierwszy taki raz

365 dni okazało się być absolutnym hitem. Amerykański Forbes odnotował, że po spadku jaki zaliczyła produkcja, obraz Barbary Białowąs ponownie znalazł się w czołówce amerykańskiego Netflixa. Wcześniej nie stało się to z żadnym filmem.

7 czerwca 365 dni trafiło na amerykańskiego Netflixa. W kilka dni produkcja stała się głośno komentowanym dziełem, które jednak szybko straciło na oglądalności, będąc nazywanym zwyczajnym materiałem porno.

TikTok zmienił wszystko. Widzowie nagrywali swoje reakcje na kilkuminutową scenę seksu, a następnie publikowali na platformie, dołączając do specjalnej akcji. Powstały trend miał ponad 170 milionów wyświetleń.

@ayye.cja

The boat scene I- 🤤 #fyp #foryoupage #365days

♬ Chanel x Gloriaa . – vlonee.vu

 

Całe to zamieszanie sprawiło, że obraz 365 dni powrócił do zestawienia 10 najpopularniejszych filmów na Netfliksie. W krótkim czasie ponownie wskoczył na pierwsze miejsce w rankingu.

Zobacz także: Co oglądamy na Netflix? Dark strąca z pozycji lidera W głębi lasu!

Amerykański Forbes w jednym ze swoich artykułów poinformował, że wcześniej nie udało się to żadnemu innemu filmowi:

Choć może nie wydawać się to takie szalone, nie po raz pierwszy przecież film wrócił na szczyt listy – to pierwszy taki raz, kiedy film dokonał tego dwukrotnie. Co dowodzi nam, że produkcja wykazała się niesamowitą długowiecznością w TOP 10 Netflixa.


Źródło: forbes.com, TikTok / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Pisarz z zamiłowania, dziennikarz z pasji, fanatyk filmu i literatury. W międzyczasie poza pisaniem oddaje się szlachetnej sztuce muzyki.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?