Army of the Dead – Dave Bautista w nowym projekcie Zacka Snydera!

Portal Deadline niedawno poinformował, że Dave Bautista wystąpi w nowym filmie Zacka Snydera pt. Army of the Dead. Warto tutaj dodać, iż wspomniana gwiazda to pierwszy członek obsady już dość długo rozwijanego projektu autorstwa rzeczonego twórcy.

Fabuła widowiska zatytułowanego Army of the Dead, wymyślona przez Snydera oraz spisana przez Joby’ego Harolda, podąża śladami mężczyzny, który rekrutuje grupę najemników, w celu urzeczywistnienia historycznego rabunku podczas apokalipsy zombie.

Dave Bautista

Fot.: Marvel; Disney

Zobacz również: Dave Bautista i twórca Dorwać Smarta łączą siły w komedii My Spy. Oto zwiastun

Wspomniany wielokrotnie już twórca pracuje nad projektem od 2007 roku. Pierwotnie rozwojem obrazu zajmowała się wytwórnia Warner Bros. Obecnie projekt przejęła platforma Netflix. Podobno serwis streamingowy nie żałuje na powstający obraz pieniędzy, przez co budżet filmu mieści się w zakresie od 70 do 90 milionów dolarów!

Tym razem nie mam nałożonych kajdanek.

Stwierdził żartobliwie Snyder.

Myślę, że to dobry sposób na oczyszczenie. Mogę poświecić się pracy i stworzyć coś szczerze zabawnego, wspaniałego oraz szalonego, i to w jak najlepszy sposób.

Ostatni raz, kiedy Snyder parał się klimatami apokalipsy zombie, był rok 2004. Wówczas twórca wydał film pt. Świt żywych trupów. Gwiazdami obrazu byli: Sarah Polley, Ving Rhames i Michael Kelly. Od tamtego czasu twórca skupiał się przede wszystkim na komiksowych adaptacjach. Sądzicie, ze powrót Snyder do tematu apokalipsy zombie to dobry pomysł? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach!

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Alcon Entertainment, LLC

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?