Avengers 4 i Spider-Man: Far From Home – wiemy, kiedy pojawią się pierwsze zwiastuny!

W końcu rozwiano wszystkie plotki na temat dat pojawienia się w sieci nowych zwiastunów wysoce wyczekiwanych widowisk Marvela! Mowa tutaj o zapowiedziach Avengers 4 i Spider-Man: Far From Home.

Avengers: Wojna bez granic

Fot.: Marvel

Zobacz również: Kapitan Marvel – spektakularny zwiastun widowiska!

W sieci pojawiło się ostatnio kilka dezorientujących informacji na temat debiutu pierwszego zwiastuna Avengers 4, jednak mamy już oficjalnie potwierdzoną datę. Początkową zwiastun miał zadebiutować dzisiaj, zgodnie z pierwszymi zapowiedziami. Niemniej wytwórnia Marvel postanowiła nieco przełożyć premierę trailera. Powodem jest pogrzeb byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, George’a H.W. Busha, a co za tym idzie, Narodowy Dzień Żałoby. Nową datę wyznaczono na 7 grudnia, czyli piątek rano. Poniżej potwierdzenie.


Daniel R potwierdził również, że zwiastun filmu Spider-Man: Far From Home zadebiutuje z kolei w sobotę, a portal Collider go poparł. Według nich pierwsze sceny z widowiska mają zostać pokazane 8 grudnia podczas panelu Sony na wydarzeniu Comic-Con Experience, odbywającym w Brazylii, a dokładniej rzecz ujmując, mieście São Paulo.

Źródło: ComicBookMovie.com / Ilustracja wprowadzenia – Marvel

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?