Avengers: Koniec gry – piękny plakat Thanosa od artysty koncepcyjnego Marvela

Film braci Russo już dawno za nami, teraz zaś ukazał się nowy, ciekawy plakat.

Matt Fergusson, artysta koncepcyjny od Marvel Studios, udostępnił wizerunek Thanosa z nowojorskiego Comic Conu. Przedstawia on Szalonego Tytana z Avengers: Koniec gry w ikonicznej pozie, gdy po przypuszczeniu frontalnego szturmu na bazę Mścicieli oczekuje Iron Mana, Kapitana Ameryki i Thora.

Avengers

Fot. Marvel Studios/Matt Fergusson

Zobacz również: Avengers: Koniec gry – piękny plakat honorujący Iron Mana z D23

Avengers: Koniec Gry to zwieńczająca 22 połączone ze sobą filmy w ramach MCU oraz czwarta odsłona cross-overowej sagi. W zeszłorocznym Avengers: Wojna bez granic tytułowa grupa superbohaterów stawiła czoła Thanosowi. Herosi mieli na celu udaremnienie planu złoczyńcy polegającego na wymazaniu połowy populacji wszechświata za pomocą kamieni nieskończoności. Niestety, pomimo starań herosów, złoczyńca zebrał wszystkie artefakty i co za tym idzie, spełnił swoje marzenie o perfekcyjnej równowadze w kosmosie. Przerzedzona ekipa Mścicieli  postanawia raz jeszcze zmierzyć się z potężnym Thanosem.

Obsada widowiska składa się z następujących gwiazd: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Jeremy Renner, Don Cheadle, Bradley Cooper, Danai Gurira, Paul Rudd, Brie Larson, Karen Gillan i Josh Brolin. Za reżyserię odpowiadają Joe i Anthony Russo, a scenariusz przygotowali Christopher Markus i Stephen McFeely.

Premiera superprodukcji nastąpiła 25 kwietnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: Marvel Studios/Matt Fergusson

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?