Avengers: Wojna bez granic – szczegóły usuniętej sceny z Hulkiem

Jak wiadomo już od pewnego czasu, kolejną z wielu potencjalnie istotnych alternatywnych ujęć w poprzednich filmach o Mścicielach, które ostatecznie nie zostały wykorzystane, było pojawienie się alter ego Bruce’a Bannera jeszcze w trakcie zeszłorocznego hitu braci Russo.

W kolekcjonerskiej edycji w Avengers: Wojna bez granic pojawia się scena poprzedzająca nieco zwycięskie wtargnięcie Thanosa do Wakandy. Czarna Wdowa i Falcon, żartują o kołysance, która zazwyczaj usypia Hulka, sam zainteresowany jednak po prostu stwierdza, że nie jest to konieczne. Była zatem możliwość wcześniejszego przeprowadzania kluczowych zmian u tej postaci.

kadr z filmu Avengers: Wojna bez granic

Zobacz również: Oto scena, w której Kapitan Marvel mogła się pojawić w Avengers: Czas Ultrona

W obsadzie Wojny bez granic znaleźli się: Robert Downey Jr., Chris Evans, Mark Ruffalo, Scarlett Johansson, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Anthony Mackie, Paul Bettany, Elizabeth Olsen, Chadwick Boseman, Sebastian Stan, Don Cheadle, Chris Pratt, Dave Bautista, Zoe Saldana, Pom Klementieff, Benedict Cumberbatch, Benedict Wong, Sean Gunn, Tom Holland i Josh Brolin.

Film wyreżyserowali Anthony i Joe Russo, a scenariusz stworzyli Christopher Markus i Stephen McFeely. Film w kinach zadebiutował 25 kwietnia ubiegłego roku.

Źródło: comicbook.com | Ilustracja główna: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?