Bond 25 – 007 będzie kobietą?!

O najnowszej części serii związanych z przygodami specjalnego agenta Jej Królewskiej Mości wiemy póki co dość niewiele. Jeżeli jednak pewne doniesienia się potwierdzą, czeka nas produkcja przełomowa.

Według źródeł związanych z Daily Mail, znana z roli przyjaciółki głównej bohaterki w Kapitan Marvel Lashana Lynch w Bond 25 będzie spadkobierczynią granego przez Daniela Craiga Jamesa Bonda.

W jaki sposób ma się to odbyć? Jak wiemy ze Spectre, nasz bohater oddalił się do Jamajki, aby wypocząć. W Bond 25 ma ostatecznie przejść na emeryturę i oddać swój kryptonim postaci, w którą wcieli się Lynch.

Bond 25

Fot. Materiały prasowe – kolaż

Zobacz również: Danny Boyle sądzi, że Robert Pattinson mógłby być nowym Bondem

Powyższe informacje należy oczywiście jeszcze traktować z pewną dozą sceptycyzmu. Mimo wszystko wszelkie detale odnośnie Bond 25 utrzymywane są w ścisłej tajemnicy i nie wiemy, co szykują nam twórcy. Może jednak wszystko to prowadzić nas będzie do oficjalnego ujawnienia tychże planów?

W obsadzie oprócz Craiga znaleźli się m.in Lea Seydoux, Rami Malek, Ralph Fiennes, Ben Whishaw, Naomie Harris i Ana De Armas. Za kamerą Cary Fukunaga.

Źródło: Collider / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?