Advertisement

Cold Pursuit – nowe spoty promujące thriller akcji z Liamem Neesonem!

Wytwórnia Lionsgate opublikowała nowe spoty telewizyjne promujące jej najnowszy thriller zemsty z udziałem Liama Neesona pt. Cold Pursuit. W materiałach poniżej Nels Coxman z ogromną determinacją opracowuje perfekcyjny plan zemsty za morderstwo jego syna. Film pojawi się w amerykańskich kinach już 8 lutego 2019 roku.

Zobacz również: Żeński spin off Szybkich i wściekłych zyskuje trzech utalentowanych scenarzystów!

W Cold Pursuit, który nosił poprzednio tytuł Hard Powder, występują również Emmy Rossum i Laura Dern. Historia thrillera zemsty podążą śladami Nelsa Coxmana (Liam Neeson), lokalnego operatora odśnieżarki, wybranego wcześniej na obywatela roku w jego małej, narciarskiej miejscowości ulokowanej w Kolorado, za sumiennie oczyszczanie dróg z jakichkolwiek przeszkód przez calutką zimę. Bohater żyje z dnia na dzień razem ze swoją żoną (Dern). Jednakże jego spokojne życie zostaje brutalnie zakłócone w momencie, gdy synek pary niesprawiedliwie ginie z rąk okrutnego kartelu. Nels postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać do wymierzenia sprawiedliwości znane mu narzędzia. Niestety początkowe działania bohatera praktycznie doprowadzają do wojny gangów, która może ogarnąć całe miasto… Chyba, że uda mu się w porę temu zapobiec.

Scenariuszem produkcji zajął się Frank Baldwin. Z koeli za obiektywem kamery stanął norweski reżyser Hans Petter Moland.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Doane Gregory

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?