Żeński spin off Szybkich i wściekłych zyskuje trzech utalentowanych scenarzystów!

Uniwersum Szybkich i wściekłych rozszerza się w niewyobrażalnym tempie. Jeszcze pierwszy spin off nie zadebiutował na ekranach kin, a twórcy rozpoczęli prace nad kolejnym – w sumie zaplanowane są aż trzy! Mowa tutaj o projekcie, który skupi się przede wszystkim na żeńskich postaciach. Tak więc do wielkiej rodziny Szybkich i wściekłych dołączyły wczoraj kolejne osoby. Ich imiona podał oczywiście gwiazdor serii, czyli sam Vin Diesel za pośrednictwem swojego konta na portalu społecznościowym Instagram. Tym razem jest to trójka scenarzystów.

Zobacz również: Alita: Battle Angel – sprawdźcie nowy singiel Dua Lipy wraz z teledyskiem promujący film!

Jak wiecie, w przyszłości pojawią się trzy spin offy, które obiecaliśmy wytwórni Universal… Tak więc w tym tygodniu dowiedzieliśmy się co nieco o filmie, gdzie główną rolę grają żeńskie postacie. Muszę tutaj powiedzieć, że pomysł na projekt wpadł mi do głowy w 2017 roku, a po szerokim uśmiechu Samanthy wywnioskowałem, iż był ogromnie fascynujący. Tak więc dołączają do nas Nicole Perlman, Lindsey Beer i Geneva Robertson-Dworet. Witajcie w naszej rodzinie.

Napisał gwiazdor w swoim poście.

Ogłoszona przez Vina Diesela trójka scenarzystów, mających rozpocząć pracę nad omawianym projektem, miała okazję spróbować swoich sił w jednych z największych widowisk Marvela. Zatem możemy mieć nadzieję, na świetną produkcję pełną akcji! Warto tutaj dodać, iż obraz wyreżyseruje David Leitch.

Ponadto trwają obecnie zaawansowane prace również na planie filmu Hobbs and Shaw, który skupia się na bohaterach odgrywanych przez Dwayne’a The Rock Johnsona i Jasona Stathama. Obraz także reżyseruje David Leitch.

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia –

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?