Crawl – huragany, aligatory oraz powodzie! Dużo się dzieje w pierwszym zwiastunie filmu!

Wytwórnia Paramount Pictures opublikowała pierwszy zwiastun oraz plakat filmu Crawl. Reżyserem obrazu grozy jest utalentowany Alexandre Aja. Gwiazdami projektu są Kaya Scodelario i Barry Pepper. Serdecznie zapraszam do oglądania!

Scenariuszem Crawl zajęli się Shawn i Michael Rasmussenowie. Niskobudżetowy horror trafi do amerykańskich kin już 12 lipca 2019 roku.

Zobacz również: Szykujcie się na serialową kontynuację kultowego Willow!

Kiedy ogromny huragan uderza w rodzinne miasteczko Haley (Kaya Scodelario) w stanie Floryda, bohaterka ignoruje bezwzględny rozkaz ewakuacji w celu odnalezienia jej zaginionego ojca (Barry Pepper). Kobieta szybko osiąga swój cel. Niestety jej tata został poważnie ranny w przestrzeni pod podłogą a fundamentem ich wspólnego domu. Bohaterowie szybko zostają uwięzieni przez wzbierającą wodę. Niemniej w miarę upływu czasu, jej rosnący poziom okazuje się najmniejszym problemem zmagającej się z żywiołem rodziny.

Crawl

Fot.: Paramount Pictures

Źródło: ComingSoon.net / Ilustracja wprowadzenia – Paramount Pictures

Redaktor

Redaktor prowadzący działu: Z ostatniej chwili. Miłośnik kina akcji lat 80., produkcji młodzieżowych oraz wysokobudżetowych filmów przygodowych, fantasy i science-fiction. Widz szczególnym podziwem darzący oldskulowe animacje, a także pełne magii i wdzięku obrazy Disneya. Poza tym meloman i zwolennik gier komputerowych - fan Tomb Raidera i urody panny Lary Croft - który ukończył Politechnikę Gdańską i z wykształcenia jest specjalistą w dziedzinie szeroko pojętej chemii. Poza tym osoba publikującą na wielu portalach, którymi są: Filmweb.pl, Altao.pl i CdAction.pl.

Więcej informacji o
, ,

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?