AdvertisementGwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – nowe informacje o Sith Troopers! | SDCC 2019

Niedawno pisaliśmy o pierwszych zdjęciach nowych rodzajów szturmowców. Teraz, dzięki eventowi na San Diego Comic Con, wiemy już nieco więcej.

Na wystawie podczas wspomnianej imprezy obok innych kombinezonów szturmowców w filmach znaleźli się również ci, którzy wystąpią w Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie. Dołączono do nich opis, który określa ich jako ostateczną broń Najwyższego Porządku w podbiciu galaktyki. Możliwe zatem, że to będzie też swojego rodzaju rozwiązaniem zagadki, jakie podejście do zakonu Sithów ma Kylo Ren.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – pierwsze spojrzenie na nowych szturmowców

Zdjęcia rozpoczęły się na początku sierpnia 2018 roku. Reżyserem filmu jest J. J. Abrams, który stworzył scenariusz we współpracy z Chrisem Terrio, Colinem Trevorrowem i Derekiem Connollym. Muzykę skomponuje po raz kolejny John Williams, mający na swoim koncie utwory do niemal wszystkich epizodów space opery.

IX Epizod Gwiezdnych wojen w polskich kinach już od 19 grudnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: materiały prasowe

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?