Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – pierwsze spojrzenie na nowych szturmowców

Póki co nie wiemy zbyt wiele o ostatnim epizodzie trzeciej trylogii gwiezdnej sagi, poza doprawdy szczątkowymi informacjami. Wreszcie jednak prawdopodobnie dowiedzieliśmy się czegoś o czerwonych szturmowcach.

Strona starwars.com dzięki zdjęciom nowych oficjalnych zabawek potwierdziła nazwę tej jednostki – Sith Troopers. Nie wiadomo jeszcze do końca, jakie będzie to miało implikacje w samym filmie, jednak warto zwrócić uwagę na to, że Kylo Ren nigdy nie był Sithem. Czyżby to oznaczało, że nowe Gwiezdne Wojny dadzą nam trzecią stronę konfliktu?

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Skywalker. Odrodzenie – Mark Hamill o roli swojej postaci

Zdjęcia rozpoczęły się na początku sierpnia 2018 roku. Reżyserem filmu jest J. J. Abrams, który stworzył scenariusz we współpracy z Chrisem Terrio, Colinem Trevorrowem i Derekiem Connollym. Muzykę skomponuje po raz kolejny John Williams, mający na swoim koncie utwory do niemal wszystkich epizodów space opery.

IX Epizod Gwiezdnych wojen w polskich kinach już od 19 grudnia.

Źródło: comicbookmovie.com / Ilustracja wprowadzenia: starwars.com

Redaktor

Miłośnik literatury (w szczególności klasycznej i szeroko pojętej fantastyki), kina, komiksów i paru innych rzeczy. Jeżeli chodzi o filmy i seriale, nie preferuje konkretnego gatunku. Zazwyczaj ceni pozycje, które dobrze wpisują się w daną konwencję.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zarejestruj się, jeśli nie masz konta Nie pamiętasz hasła?